Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Ріки

Як тут чудово!.. В яр глибокий
падуть дзвінкі, скляні потоки,
як кришталеві сльози гір:

Богдан Лепкий

На мальовничих схилах Карпатських гір бере початок багато річок, струмків, потоків і джерел, які стікають в Чорне море. До його басейну належать водозбори Дністра і Дунаю. До басейну Балтійського моря належить водозбір Вісли, який заходить в межі Українських Карпат верхів'ям р. Сян.

Ріки Карпат мають гірський характер: вони відрізняються значними нахилами русел, швидкими течіями, незначною глибиною, а також частими повенями.

Найбільшими ріками регіону є Дністер — друга за величиною ріка України, Прут, Черемош, Тиса.

Дністер бере початок на північно-східних схилах Карпат біля с. Вовче Турківського району Львівської області і впадає в Дністровський лиман Чорного моря. Протікає по території Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, утворюючи на них знані своєю красою Дністровські каньйони. Основні притоки Дністра — Стрий, Опір, Свіча, Мізунка, найчистіша річка в Європі — Лімниця, Бистриці Солотвинська і Надвірнянська.

Друга по величині ріка після Дністра — Прут. Починається вона у підніжжя гори Говерли вузьким каскадом водоспадів, а на рівнині розливається на ширину до 100 метрів. Справа Прут приймає найбільшу притоку — Черемош. На своєму шляху Прут вбирає в себе чисельні потоки з колоритними назвами: Прутець Черемгівський, Кам'янка, Жонка, Женець, Піги, Прутець Яблунецький, Гомулець та ін. Ріка протікає територією Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Черемош утворюється від злиття Чорного та Білого Черемоша. Його найбільша притока — річка Путилка. Притоки Чорного Черемоша — Шибіний, Дземброня, Бистрець. Черемош протікає територією Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Поблизу м. Рахова, там, де «Чорна Тиса Білу доганяє», дві річки, зливаючись в одну, дають початок найдовшій водній артерії Закарпаття — Тисі. Вона збирає води рік — Уж, Латориця, Боржава, Ріка, Теребля, Тересва.

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования