Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Шановні Друзі, Колеги, Партнери!

 

Вітаємо Вас із Новим 2006 Роком та Різдвом Христовим!

Минулий 2005 рік був складним і одночасно переломним для становлення туристичної галузі України, та зокрема Карпатського регіону. Реформування Державної туристичної адміністрації, об’єднання туризму і культури на державному рівні викликало відповідні зміни в більшості обласних державних адміністрацій.

Не дивлячись на складні часи туристичної галузі, Рада з туризму Карпатського регіону продовжувала свою роботу. Завдяки підтримки засновників, членів та партнерів здійснила чимало заходів для подальшого утвердження Карпатського регіону на туристичних ринках, як одного з найбільш перспективних туристичних регіонів України.

Від імені засновників та виконавчої дирекції Ради з туризму сьогодні ми хочемо подякувати всім Вам за співпрацю, за Вашу щоденну роботу, за Ваш оптимізм та віру в нашу державу і наш край. Саме від нашої спільної роботи залежить майбутнє нашого регіону та його місце на туристичних картах світу.

Бажаємо Вам здоров’я, особистого щастя, професійних успіхів, великої наснаги та сповнення усіх Ваших задумів, планів та проектів!

З повагою,
Михайло Сеничак
Голова Ради

 

  нагору