Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз 14 березня 2006 року

Участь Ради з туризму Карпатського регіону у Міжнародній туристичній виставці ІТВ-2006 м. Берлін, 8-12 березня 2006 р.

Рада з туризму Карпатського регіону 08-12 березня 2006 року п’ятий рік поспіль взяла участь у міжнародній туристичній виставці ІТВ-2006, що проходила у м. Берлін.

Рекреаційно-туристичний та культурний потенціал п’яти областей Карпатського регіону, а саме Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької, був комплексно представлений на спільному стенді України.

Міжнародна туристична біржа ІТВ – найбільша в світі туристична виставка, яка збирає щорічно представників туристичної галузі з понад ста семидесяти країн із середньою щорічною кількістю учасників понад 10’000 експонентів з усього світу.

Організатори експозиції нашої держави - Національна туристична організація під егідою Державної служби туризму і курортів та Міністерства культури і туризму України.

В рамках виставки було проведено презентацію України та її туристичного потенціалу, участь у якій взяли Міністр культури і туризму України Ігор Лиховий , голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля , генеральний директор Національної туристичної організації Віктор Безверхий , начальник управління туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Ольга Соколова .

В рамках виставки виконавчим директором Ради з туризму Карпатського регіону Наталією Гасюк були проведені переговори щодо подальшої участі регіону в проектах міжнародної технічної допомоги з метою розвитку туризму спільно із партнерами з країн Європейського Союзу, а також обговорено перспективи полегшення візового режиму для провідних туристичних операторів України за підтримки Всесвітньої туристичної організації із її Генеральним секретарем ВТО Франческо Франжіалі .

 

Наступна виставка, де буде представлено Карпатський регіон, відбудеться у м. Москва, 22-25 березня 2006 року.

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования