Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз 03 квітня 2006 року

Участь Ради з туризму Карпатського регіону у Міжнародній туристичній виставці УІТТ-2006 м. Київ, 29 березня — 01 квітня 2006 р.

29 березня — 01 квітня 2006 року в м. Києві проходила одна з найбільших туристичних виставок в Україні — УІТТ-2006.

Західна Україна була представлена на виставці окремими стендами областей. Оскільки протягом цього року в Раді з туризму Карпатського регіону головує Чернівецька область (голова Правління Ради — заступник голови Черінвецької обласної державної адміністрації Михайло Сеничак) матеріали членів та партнерів Ради розповсюджувалися на стенді Буковини.

Допомогу в організації участі Ради з туризму було надано відділом з питань туризму Чернівецької облдержадміністрації (начальник — Петро Брижак) та журналом “Карпати. Туризм. Відпочинок”.

Пропозиціями закладів проживання та туристичних компаній регіону зацікавилися близько 150 туристичних компаній України, близько 1000 відвідувачів виставки — мешканців Києва, змогли отримати інформацію про можливості весняного та літнього відпочинку у нашому краю.

Виконавчим директором Ради Наталією Гасюк проведено презентацію інноваційних підходів до розвитку регіонального туристичного продукту Карпатського регіону в рамках круглого столу “Інвестиції в туристичний та рекреаційний потенціал України” (організатор — Асоціація консультаційних та експертних фірм України “Укрконсалтінг”) 30 березня, участь в якому взяли Ксенія Ляпіна (Голова Ради підприємців України при Кабінеті Міністрів України), Анатолій Пахля (Голова Державної служби туризму і курортів), начальники управлінь туризму областей, представники громадських організацій, інвестиційних та туристичних компаній.

В рамках круглого столу обговорювалося створення Національної ради з питань туризму при Президенті України, яка об’єднувала фахівців туристичної галузі та координувала вирішення питань, пов’язаних із розвитком туризму в Україні.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования