Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз

Так виглядало приміщення РТІЦ у грудні 2006 року
Так виглядало приміщення РТІЦ у грудні 2006 року

НЕЗАБАРОМ В ПРИМІЩЕННІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ РАТУШІ РОЗПОЧНЕ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ОНОВЛЕНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРИСТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР (РТІЦ).

Протягом останнього півріччя в підвалах, які орендуються РТІЦ, проводяться ремонтні роботи, їх завершення заплановане у квітні 2007 року.

Основне завдання Центру полягатиме у зборі, узагальненні та поширенні інформації про рекреаційно-туристичні, культурно-історичні й соціально-економічні ресурси Прикарпаття та регіону.

Відвідувачі РТІЦ зможуть скористатися базою даних, що містить понад 3500 адрес організацій та інституцій туристичної індустрії (заклади проживання, харчування, культури, транспорту, страхування тощо).

Крім того, РТІЦ надаватиме послуги з розробки, просування та реклами якісних туристичних продуктів, що дасть можливість комерційним структурам формувати свої пропозиції відповідно до очікувань гостей та мешканців міста.

Представники ЗМІ знайдуть в РТІЦ інформацію про події, новини та тенденції розвитку туристичної галузі в області, регіоні, Україні, анонси культурно-масових заходів, виставок та фестивалів. Громадські організації отримають в особі РТІЦ надійного партнера в реалізації проектів з розвитку туризму.

Діяльність РТІЦ базується на Стратегії розвитку та маркетингу туризму області до 2015 року та обласній Програмі розвитку сільського зеленого туризму, затверджених Івано-Франківською обласною радою у лютому 2007 року, а також на Указі Президента від 21 лютого 2007 року, яким передбачено формування мережі туристично-інформаційних центрів на території держави.

Довідка

Регіональний туристично-інформаційний центр – це неприбуткова організація, яка створена у 2003 році Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Радою з туризму Карпатського регіону за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківської обласної ради.

РТІЦ

вул. Галицька, 4А,
м. Івано-Франківськ
тел. (0342) 50-24-74

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования