Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

У Долині буде створено туристично-інформаційний центр

ПРЕС-РЕЛІЗ

03 квітня 2006 року у м. Долина під головуванням голови Долинської районної ради Василя Івановича Романюка за участю представників Долинської районної адміністрації, Долинської міської ради, Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини та Регіонального туристично-інформаційного центру (РТІЦ) відбулося засідання щодо обговорення питань, пов’язаних із створенням та подальшим функціонуванням туристично-інформаційного центру в м. Долина. В роботі засідання взяли участь також волонтер Корпусу Миру Шарлота Сіггінс (США) й представник «Карпатського трамваю» Любомир Яцків.

Василь Романюк висловився щодо актуальності створення ТІЦ в районі, підкреслив значення туристичної галузі для району, враховуючи його розташування на перетині трьох областей Карпатського регіону (Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської). Голова районної ради засвідчив повну підтримку у реалізації цієї ініціативи спільно із міською радою. Учасники запропонували врахувати у роботі ТІЦ інтереси Рожнятівського району та Болехівської міської ради.

Наступний крок — розгляд питання про створення ТІЦ на черговому засіданні Долинської районної сесії.

Туристично-інформаційний центр у Долині працюватиме в єдиній обласній мережі ТІЦ, яка діятиме під егідою РТІЦ.

Довідка

Створення мережі започатковано в рамках обласного проекту «Створення комплексної системи розвитку туристичної індустрії Івано-Франківщини», що впроваджувався облрадою у 2006 році за підтримки Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України. Її подальше розгортання відбувається у відповідності до затверджених обласною радою Стратегії розвитку та маркетингу туризму в Івано-франківській області та обласної Програми розвитку сільського зеленого туризму.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования