Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз

З липня 2007 року офіс виконавчої дирекції Ради з туризму Карпатського регіону знаходиться в одному приміщенні із Регіональним туристично-інформаційним центром (Івано-Франківська Ратуша) по вул. Галицька 4а, м. Івано-Франківськ.

Фасад Регіонального туристично-інформаційного центру
Фасад Регіонального туристично-інформаційного центру
Таким було приміщення до ремонту
Таким було приміщення до ремонту
Зал засідань після ремонту
Зал засідань після ремонту

Переїзд пов’язаний із завершенням ремонтних робіт в нових офісах, здійснення яких було забезпечено Івано-Франківською обласною радою, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини.

 

Сьогодні відвідувачі РТІЦ зможуть скористатися базою даних, що містить понад 3500 адрес організацій та інституцій туристичної індустрії (заклади проживання, харчування, культури, транспорту, страхування тощо). РТІЦ працює щоденно з 10.00 до 16.00. Туристична довідка за телефоном з 9.00 до 18.30.

До послуг представників ЗМІ, туристичних організацій, закладів культури та усіх партнерів Ради з туризму Карпатського регіону та РТІЦ — обладнаний зал засідань , розрахований на 40 осіб, цікава краєзнавчо-пізнавальна та туристична література.

Діяльність РТІЦ базується на Стратегії розвитку та маркетингу туризму області до 2015 року та обласній Програмі розвитку сільського зеленого туризму, затверджених Івано-Франківською обласною радою у лютому 2007 року, а також на Указі Президента від 21 лютого 2007 року, яким передбачено формування мережі туристично-інформаційних центрів на території держави.

Рада з туризму Карпатського регіону
Регіональний туристично-інформаційний центр

вул. Галицька, 4А,
м. Івано-Франківськ
Наш новий телефон: (0342) 50-24-74
e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua

Довідка

Регіональний туристично-інформаційний центр — це неприбуткова організація, яка створена у 2003 році Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Радою з туризму Карпатського регіону за підтримки Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківської обласної ради.

 

[назад]

 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования