Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Обкладинка "Правил еко-туризму..." Про правила поведінки у Карпатах туристи можуть дізнатися з спеціального буклета

Як, відпочиваючи в Карпатах, не зашкодити їхній природі можна дізнатися зі спеціального буклету, який видано Регіональним туристично-інформаційним центром. «Еко-туризм в Карпатах: відпочинок з повагою до природи» - саме так називається збірник правил поведінки туристів в горах.

«Не зривати рослини, не брати на руки маленьких звірят, не обламувати гілок та не рубати живі дерева — ці та інші застереження для туристів вміщує буклет», — розповідає керівник РТІЦ Наталія Гасюк.

Правила поведінки для туристів, видані накладом в 15 000 примірників, розіслано в понад 500 адрес закладів проживання та обслуговування туристів в регіоні.

Буклет опрацьовано в рамках проекту «Еко-туризм в Карпатах: відпочинок з повагою до природи», який отримав підтримку програми МАТРА/КНІП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Завдання проекту полягає у загостренні уваги суспільства, мешканців та гостей краю до необхідності збереження та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Правила поведінки були опрацьовані в рамках круглих столів за участю представників туристичної громадськості, наукових кіл та громадських організацій регіону, власників приватних садиб та управління туризму обласної державної адміністрації.

Завантажити буклет у форматі Adobe PDF .

Отримати буклети можна безкоштовно, звернувшись за адресою:

Регіональний туристично-інформаційний центр
вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, 76000
або замовивши його отримання поштою за тел.: (0342) 50-24-74,
e-mail: sm@tourism-carpathian.com.ua

Проект впроваджується за підтримки Офісу радника з питань сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Посольства Королівства Нідерландів в Україні www.netherlands-embassy.com.ua та організацій-засновників РТІЦ (Ради з туризму Карпатського регіону, Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківської обласної організації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні).

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования