Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Ознайомчий тур на Яремчанщину для власниць приватних агроосель Долинщини та Рожнятівщини

22 квітня 2008 року відбудеться навчальний тур для власниць сільських садиб Рожнятівського та Долинського районів до приватних садиб на території Яремчанської міської ради. Поїздка є продовженням навчальних семінарів-тренінгів, проведених для жінок Долинського та Рожнятівського районів з питань діяльності у сфері сільського зеленого туризму і дозволить учасникам ознайомитися з основами започаткування та ведення бізнесу у даній галузі на практиці.

Тур проводитиметься в рамках проекту Регіонального туристично-інформаційного центру, що реалізується за підтримки Українського жіночого фонду з січня 2008 року.

Партнери проекту: Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківська обласна організація Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Фонд розвитку територіальної громади села Татарів Яремчанської міської ради, Долинська районна державна адміністрація, Долинська та Рожнятівська районні ради.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования