Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз 10.06.2008

Мандрівники Прикарпаття допоможуть розвитку Дністровського каньйону

З початку літа 2008-го року у Івано-Франківській області розпочинає діяти проект по залученню уваги місцевих громад до розвитку Дністровського каньйону.

Громадська організація Клуб мандрівників «Золоте Руно» (Городенківський район) за підтримки посольства Нідерландів в рамках програми МАРТА КНІП розпочинають роботу у проекті, метою якого є залучення молоді місцевих громад та волонтерів до вирішення проблеми забруднення Івано-Франківської частини Дністровського каньйону та проведення збору сміття в найбільш забруднених місцях. Проектом передбачено встановлення двох місць зупинок для відпочинку туристів на берегах Дністра, а також виготовлення інформаційних матеріалів про можливості відпочинку на Дністрі.

Проведені робочі зустрічі та круглі столи із представниками місцевих громад дозволять опрацювати рекомендації органам виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку території з урахуванням екологічної ситуації в регіоні.

Проект принесе соціальну та культурну користь сільському регіону, сприятиме створенню туристичного продукту та популяризації туризму в Дністровському каньйоні.

Доцільність проекту відзначила і влада, долучившись партнерством до втілення проекту у життя, зокрема свою підтримку висловили головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації (начальник Семків В.П.), Городенківська районна рада (голова Кобилянський Б.М.), Чернелецьке лісництво ДП «Коломийський лісгосп» (керівник – Гринів І.П.), відділ культури і туризму Городенківської райдержадміністрації (Осадчук Р.М.), а також органи місцевого самоврядування придністрянських сіл.

Детальніше про проект можна дізнатися у Регіональному туристично-інформаційному центрі:
вул. Галицька, 4а. тел.: (0342) 50-24-74;
e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования