Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Прес-реліз 27.06.2008

В голос про проблеми та розвиток музеїв Прикарпаття

27 червня відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Музейне коло Прикарпаття», що впроваджується за підтримки програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

В роботі засідання взяли участь керівники та працівники 18 музеїв області (зокрема – з Івано-Франківська, Долини, Надвірної, Калуша, Галича, Тлумача та району, Галицького та Коломийського районів; як обласні державні, так і приватні), а також представники РТІЦ та Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини.

Учасники зустрічі обговорили питання створення та інформаційного наповнення спеціалізованої сторінки в Інтернеті, а також принципи та завдання діяльності Асоціації музеїв Прикарпаття, заснування якої є нагальною потребою задля забезпечення розвитку музейної справи в Івано-Франківській області.

На Прикарпатті назріла потреба постійного взаємообміну інформацією, досвідом та кращими практиками між музеями, які в більшості випадків працюють незалежно, не знають один про одного і мають нечасті можливості зустрітися та поспілкуватися. Тому, музейники висловили пропозиції організовувати ознайомчі візити музеями області з проведенням презентацій діяльності кожного.

На засіданні обговорювали також питання необхідності встановлення вказівників до музеїв на автомобільних шляхах області та на вулицях міст, розміщення інформації про музеї у вокзалах та в аеропортах, видання довідників, розробки туристичних програм та якісного екскурсійного обслуговування. Іншою проблемою, увагу на якій загострили директори деяких музеїв, є наявність в туристичних місцях об’єктів громадського користування (туалети), яких є обмаль і які не придатні для користування туристами.

Наступним кроком партнерів проекту є опрацювання результатів опитування, участь у якому взяли близько 60 музеїв Івано-Франківщини, подання рекомендацій та висновків з дослідження в органи обласної влади та місцевого самоврядування, в управління культури облдержадміністрації. Чергова зустріч представників музеїв Прикарпаття запланована на серпень 2008 року.

Партнери проекту: управління культури облдержадміністрації, Івано-Франківський обласний художній музей. Детальніше про проект можна дізнатися у Регіональному туристично-інформаційному центрі (вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ).

Тел. (0342) 50-24-74

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования