Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Робота РТІЦ в рамках проекту «Діалог влади–бізнесу–громади для розвитку туризму Івано-Франківської області»

прес-реліз 20 серпня 2008 року

20.08.2008 р. в приміщенні Регіонального інформаційно-туристичного центру відбулось підсумкове засідання робочої групи з розробки Програми розвитку туризму в області на 2008 – 2010 рр. (далі – Програма) за участі представників влади, громадських організацій, навчальних закладів, що готують спеціалістів туристичного профілю.

Начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій В. Семків проінформував присутніх про призначення розпорядженням голови облдержадміністрації з 13.08.2008 р. т.в.о. заступника начальника головного управління, начальника управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій п. Гасюк Наталію Петрівну .

Новопризначений т.в.о. начальника управління туризму у своєму вступному слові повідомила про те, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.08.2008 р. № 1088-р схвалена загальнодержавна Стратегія розвитку туризму і курортів. Прийняття даного документу стало актуальним в руслі того, що управління туризму почало втілювати реалізацію конкретних її заходів, розробивши проект Програми розвитку туризму в області на 2008 – 2010 рр., що дозволить створити позитивний імідж Івано-Франківщини, як розвинутого туристичного регіону в Україні та Східній Європі, сприяти створенню конкурентоздатних туристичних продуктів на основі високоякісної, унікальної та різноманітної пропозиції завдяки багатству природної та історико-культурної спадщини, що в свою чергу забезпечить зростання надходжень у бюджети всіх рівнів.

Програма розроблена з метою забезпечення виконання Стратегії розвитку та маркетингу туризму Івано-Франківської області до 2015 року, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 20 лютого 2007 року № 215-9/2007. В процесі її розробки враховувалися позиція туристичного бізнесу Івано-Франківщини та результати маркетингових досліджень щодо основних проблем і шляхів їх вирішення у сфері туризму області, які проводив Регіональний туристично-інформаційний центр в рамках проекту «Діалог влади–бізнесу–громади для розвитку туризму Івано-Франківської області» підтриманого відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Робоча група схвалила в цілому запропонований проект Програми з її подальшим поданням на розгляд обласної ради.

 

Звіт можна завантажити у форматі Adobe Portable Format (PDF).

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования