Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Нарада з працівниками, відповідальними за питання туризму

Прес-реліз 03 вересня 2008 року

3 вересня 2008 року об 11.00 год., за організації головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та РТІЦ відбулася робоча нарада з працівниками, відповідальними за питання туризму, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.

Начальник головного управління Віталій Семків проінформував про те, що робочою групою на основі результатів соціологічного дослідження туристичного бізнесу та отриманих рекомендацій з боку туристичної громадськості розроблено проект Програми розвитку туризму в області на 2008 – 2010 роки, який після погодження відповідними службами буде винесений на розгляд сесії обласної ради.

Т.в.о. начальника управління туризму головного управління Наталія Гасюк, керівник проекту «Діалог влади–бізнесу–громади для розвитку туризму Івано-Франківської області», підтриманого відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, ознайомила присутніх з підсумками роботи туристичної галузі за 8 місяців 2008 року.

На засіданні були обговорені питання налагодження співпраці між місцевими органами виконавчої влади в галузі туризму, туристично-інформаційними центрами та громадськими організаціями, проведення спільних акцій та реалізації проектів, здійснення рекламно-інформаційної діяльності, в т.ч. акції «Вдячне Прикарпаття», участі в міжнародних туристичних виставках та ярмарках, видання презентаційних матеріалів та буклетів про Івано-Франківщину.

Представники райдержадміністрацій та міськвиконкомів розповіли про стан справ в туристичній сфері у кожному районі та міській раді, зокрема, про підсумки роботи в цьому році, проблемні питання та досягнення.

Обговорювалися питання щодо проведення заходів, присвячених Всесвітньому дню туризму та Дню туризму в Україні (в районах, області, м. Київ); інформаційного взаємообміну; підготовки до зимового сезону.

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования