Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Новітні методи управління музеями

12 вересня в Івано-Франківську відбулася науково-практична конференція-семінар «Новітні методи управління»
Захід відбувся за підтримки управління культури Івано-Франківської облдержадміністрації, в рамках проекту Регіонального туристично-інформаційного центру та Івано-Франківського обласного художнього музею «Музейне коло Прикарпаття, що впроваджується за сприяння програми малих грантів МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Участь у конференції-семінарі взяли представники музейних закладів Івано-Франківська, Калуша, Галича, Тлумацького, Богородчанського, Снятинського, Верховинського, Городенківського, Косівського районів Івано-Франківської області, Львова (Музично–меморіальний музей Соломії Крушельницької). Також виступили представники Національної Академії державного управління при Президенті України.
З вітальним словом до учасників конференції звернулися начальник відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи управління культури облдержадміністрації А.Давидюк та директор художнього музею М.Дейнега. Виступи науковців були дуже цікавими та актуальними. Своїми думками поділилися: М.Дейнега («Способи вирішення новітніх тенденцій в управлінні музеями», С.Загородюк («Визначення та передумови новітніх тенденцій в управлінні»), Д.Білавич («Роль стейкхолдерів у трансформації місії музеїв»), Х.Дейнега («Нові тенденції розвитку управління»).
Начальник відділу охорони культурної спадщини та музейної роботи А.Давидюк наголосив на необхідності якісно нової оцінки роботи музеїв – в контексті розвитку пам’ятко–охоронної галузі в цілому та їх значимості для сучасників та нащадків.
За матеріалами конференції-семінару ухвалено резолюцію-звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування щодо сприяння в збереженні, вивченні та популяризації пам’яток культурної спадщини, які внесені до нерухомого музейного фонду України.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования