Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Збереження природи Дністровського каньйону

35 осіб взяли участь у екологічній акції, що проходила на берегах Дністра.

18 вересня ц.р. активісти клубу мандрівників «Золоте Руно» разом з представниками управління туризму ОДА, відділу туризму Городенківської РДА, сільської ради та місцевої громади провели прибирання дністровських берегів у районі села Раковець Городенківського району.

Протягом акції було зібрано близько 0,5 тон сміття, яке заледве вмістилося у причеп. Проведення цієї акції є черговим етапом реалізації проекту, яку впроваджують ГО «Золоте Руно» і РТІЦ за підтримки головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації та програми МАРТА КНІП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Наступним кроком реалізації проекту «Золоте Руно – еко-туризм вздовж ріки Дністер» є встановлення місць зупинок для відпочинку туристів на берегах Дністра, напрацювання рекомендацій щодо заходів програми розвитку Дністровського каньйону, яку розробляє облдержадміністрація, та видання інформаційних буклетів про можливості відпочинку на цій території, що увійшла у сімку природних туристичних див України.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования
ремонт автостекол