Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Працівники культури відзначили проект «Музейне коло Прикарпаття»

12 лютого у Івано-Франківську за участі заступника голови облдержадміністрації п. В. Гладія та першого заступника голови обласної ради п. З. Береговського відбулася колегія управління культури облдержадміністрації, на якій присутні заслухали звіт начальника управління — Володимира Федорака про підсумки діяльності управління культури за 2008 рік.

Окремим пунктом у колегії стояло представлення проекту «Музейне коло Прикарпаття», що реалізується в області Регіональним туристично-інформаційним центром спільно з Івано-Франківським художнім музеєм за сприяння програми МАТРА КАП. Керівник проекту — Наталія Гасюк продемонструвала під час доповіді колекцію візитівок для музеїв, а також спрезентувала сайт www.museum.if.ua, який вже незабаром буде офіційно представлено для широкого загалу на спеціальній прес-конференції. Окрім того було повідомлено, що спільно із головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації опрацьовано каталог «Музейне коло Прикарпаття», який містить інформацію про більшість державних, приватних та громадських музеїв області.

Представники управління культури дуже позитивно сприйняли цю співпрацю і запросили Наталю Гасюк на подальші спільні засідання задля розвитку нових проектів і налагодження спільних дій за «Музейним колом Прикарпаття».

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования