Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Засідання ініціативної групи з створення Асоціації музеїв Прикарпаття

20 лютого в Івано-Франківську відбулося засідання ініціативної групи з створення Асоціації музеїв Прикарпаття.

В засіданні взяли участь керівники і працівники музеїв Івано-Франківська, зокрема – Івано-Франківського краєзнавчого музею, Івано-Франківського художнього музею, Музею народної освіти Прикарпаття, Музею родинних професій, які обговорили питання створення та діяльності Асоціації музеїв Прикарпаття. На сьогодні юристами проекту «Музейне коло Прикарпаття» розроблено кілька проектів Статуту майбутньої організації та запропоновано відповідні варіанти її юридичного статусу й форми заснування.

В ході розгляду запропонованих варіантів вирішено детальніше проговорити питання установчих документів в рамках наступного засідання, яке відбудеться 27 лютого в м. Івано-Франківську.

Також в рамках зустрічі учасникам були представлені доробки проектів «Культурно-пізнавальний туризм в місто Івано-Франківськ» (впроваджується в області Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини за підтримки Корпусу Миру США) та «Музейного кола Прикарпаття» (впроваджується Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки програми малих проектів МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів), зокрема це наступні видання: українсько-англійські брошура-каталог музеїв міста Івано-Франківськ, карта-схема центральної частини міста Івано-Франківськ, комплект візиток музеїв Івано-Франківщини, а також – веб-сторінка проекту ( www.museum.if.ua ).

В ході обговорення спільних напрямків роботи учасниками засідання підняті питання організації цікавих культурно-мистецьких акцій на базі музеїв міста та області, проведення зустрічі із керівниками туристичних фірм міста 05 березня 2009 року.

Запрошуємо представників музеїв та туристичних організацій взяти участь у засіданнях 27 лютого та 05 березня ц.р. Детальнішу інформацію можна отримати у РТІЦ за телефоном (0342) 50-24-74.

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования