Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Обговорення питань створення Асоціації музеїв Прикарпаття

27 лютого у Івано-Франківську на базі Музею родинних професій Романа Фабрики відбулося виїзне засідання працівників музейної галузі обласного центру Прикарпаття.

В рамках попередніх засідань було вирішено проводити засідання ініціативної групи з створення асоціації почергово в музеях області. Після презентації музею його ідейним натхненником – колишнім журналістом Романом Фабрикою учасники зустрічі перейшли до продовження обговорення питань щодо створення об’єднання, зокрема, проговорювалися питання організаційно-правової форми Асоціації та її можливі напрямки роботи.

Плідна робота завершилася домовленістю про зустріч 5-го березня спільно з представниками туристичних компаній і продовженням діалогу.

Засідання проведено в рамках проекту «Музейне коло Прикарпаття», що впроваджується за підтримки програми малих проектів МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

З приводу участі у засіданні 05 березня звертатися за тел.: (0342) 50-24-74

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования