Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Весняні подарунки для музеїв

П’ятого березня ц.р. у Регіональному туристично-інформаційному центрі за організаційної підтримки головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації відбулося засідання представників туристичних фірм та музеїв області щодо налагодження співпраці в організації екскурсійних маршрутів та турів вихідного дня з метою розвитку культурно-пізнавального туризму.

В круглому столі взяли участь Віталій Семків , начальник головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, та Володимир Федорак , начальник управління культури облдержадміністрації.

Перед початком самої наради учасникам було презентовано нещодавно видані каталог-буклет «МУЗЕЇ МІСТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК» та карто-схему центральної частини обласного центру із інформацією про музеї, що були видані в рамках проекту «Культурно-пізнавальний туризм в місто Івано-Франківськ», що впроваджується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини за підтримки Корпусу Миру США. Метою цієї піврічної програми було налагодження співпраці та партнерської мережі між музеями міста Івано-Франківськ, туроператорами та туристично-інформаційними центрами для створення сприятливих умов сталого розвитку культурно-пізнавального туризму в Івано-Франківську.

Крім того, учасникам заходу був представлений каталог «МУЗЕЙНЕ КОЛО ПРИКАРПАТТЯ», нещодавно опублікований за підтримки програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Видання містить опис та координати близько 80 музеїв Івано-Франківської області. Інформація про ці заклади збиралася протягом більш як півроку партнерами проекту «Музейне коло Прикарпаття» , працівниками управління туризму та управління культури ОДА, колегами і волонтерами в практично усіх районах області. Для перших сорока музеїв, що подали заявку на участь у проекті були також видані візитні картки (накладом по 5 тисяч кожної). Кожен музей отримає свою частку візитівок для розповсюдження, а решта будуть передані у туристично-інформаційні центри області задля популяризації музеїв серед туристів.

Працівники музеїв високо оцінили проведену роботу з створення каталогу музеїв області і відзначили високу якість поліграфічного видання: «Це однозначно сприятиме зростанню популярності музеїв серед відвідувачів, і тим самим самі працівники цієї галузі будуть намагатися активніше працювати, щоб зацікавити громадськість у своїх досягненнях» - зазначив директор обласного художнього музею Михайло Дейнега .

Впродовж наради були висловлені також пропозиції щодо проведення:

- ознайомчих поїздок представників туристичних фірм області до музеїв за певними напрямками і маршрутами;

- зустрічі представників туристичних фірм з екскурсоводами з питань співпраці;

- наради представників туристичних фірм з представниками транспортних підприємств щодо впровадження проекту маршрутів вихідного дні та вирішення питань цінової політики транспортних перевезень;

Представники туристичних фірм висловили рекомендації щодо необхідності підвищення якості та професійності екскурсоводів і доступності інформації про них. Представники музеїв висловили пропозицію проводити курси підвищення кваліфікації екскурсоводів на базі Івано-Франківського краєзнавчого та обласного художнього музеїв.

 

Враховуючи зростання вартості відпочинку закордоном, на думку організаторів засідання завдяки таким ініціативам Івано-Франківщина має ще одну перевагу в залученні більшої кількості туристів в цьому році.

Детальніше про музеї www.museum.if.ua

Детальніше про новини в галузі туризму та культури від ОДА – www.if.gov.ua

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования