Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Конференція з питань розвитку та популяризації музейної справи і туризму Прикарпаття

23 – 24 квітня в рамках проекту «Музейне коло Прикарпаття» за підтримки програми малих проектів МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні, управління культури облдержадміністрації і головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації проведено обласну конференцію з питань розвитку та популяризації музейної справи і туризму Прикарпаття.

Музейна справа надзвичайно тісно пов’язана з галуззю туризму – тому тема спільної популяризації цих галузей обрана не випадково. Учасниками конференції були понад чотирьох десятків представників музейних установ (державних, громадських та приватних) Івано-Франківщини, фахівці управління культури та управління туризму.

На даний час в області функціонують 16 державних і 100 громадських музеї, в яких є на збереженні понад 270 тис. експонатів. Упродовж минулого 2008 р. музейні заклади відвідали майже 450 тис. осіб. Впродовж 2008 року було відкрито понад 240 виставок, організовано 7000 екскурсій.

Перед присутніми з вступним словом виступили: начальник управління культури обласної державної адміністрації В.Федорак, керівник проекту «Музейне коло Прикарпаття» Н.Гасюк. Вони наголосили на важливості розвитку та популяризації музейної справи і туризму на Прикарпатті, розповіли про реалізовані проекти та плани на майбутнє, в т.ч. учасникам були презентовані друковані видання та довідник про музеї в Інтернет – мережі ( www.museum.if.ua ).

Своїми роздумами про минуле музеїв області, проблематикою їхньої діяльності поділилися О.Синиця (ветеран музейної справи, краєзнавець, директор краєзнавчого музею в 1956 - 1985), М.Дейнега (директор Івано-Франківського обласного художнього музею), Я.Штиркало (директор Івано-Франківського краєзнавчого музею), Я.Ткачук (директор Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й.Кобринського), С.Каспрук (директор Музею визвольних змагань Прикарпатського краю), Р.Фабрика (власник приватного музею).

Наголошено на тому, що музеї є методичною і практичною базою; на потребі проведення виставкової роботи, показі фондових колекцій. Потребою найближчого часу є продовження фотофіксації музейних колекцій, запровадження у роботі музеїв сучасних інформаційних технології з єдиною уніфікованою системою музейної комп’ютеризації.

Після завершення пленарного засідання, робота конференції відбувалася у формі секційних засідань – музейництва та туризму. До працівників музейної галузі долучилися представники туристичного напрямку, які 24 квітня в рамках ознайомчого туру відвідали музеї Верховинського району.

Завершилася конференція прийняттям резолюцій. Учасники конференції наголосили на потребі проведення подібних заходів, які є підсумком поточної роботи та мотивацією для праці в майбутньому.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования