Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Презентація каталогу «Музейне коло Прикарпаття» на семінарі у Львові

28 квітня у Львові відбувся підсумковий семінар трирічного проекту «МАТРА – музеї України», фінансованого Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів.

В рамках зустрічі, участь в якій взяли учасники всеукраїнського проекту, в т.ч. і представники музеїв Івано-Франківщини, відбулися презентації книжки «Музей: менеджмент і освітня діяльність», а також нещодавно виданого каталогу про музеї Івано-Франківщини «Музейне коло Прикарпаття».

Посібник «Музей: менеджмент і освітня діяльність» підсумовує трирічну партнерську діяльність голландських і українських працівників музеїв. До проектної групи з українського боку був залучений і директор Івано-Франківського художнього музею Михайло Дейнега, координатор проекту «Музейне коло Прикарпаття», що впроваджувався РТІЦ за підтримки програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні спільно з управліннями культури та туризму Івано-Франківської ОДА.

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования