Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

До уваги суб’єктів туристичної діяльності, закладів розміщення та харчування, музеїв, рекреаційно-відпочинкових об’єктів

Зацікавлених в обслуговуванні неповносправних туристів та облаштуванні свого закладу пандусами і кнопками виклику запрошуємо до участі у проекті «Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами».

Просимо звертатися до координатора проекту – Регіонального туристично-інформаційного центру (вул. Галицька, 4а, м. Івано-Франківськ, тел./факс: 0342 502474; е-mail: sm@tourism-carpathian.com.ua ; www.rtic.if.ua ) або в Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА, вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76000, тел./факс: (0342) 55-22-23.

Підтримка проекту К09 — 0067 здійснена Фондом Східна Європа та компанією Telenor Group в Україні в рамках спільної програми «Світ без обмежень: вільний доступ для людей з особливими потребами». Реалізація програми стала можливою завдяки фінансовій підтримці компанії Telenor Group та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Точка зору, відображена у цьому документі, може не збігатися з точкою зору донорів програми.

Довідка

Проект «Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для осіб з особливими потребами» впроваджується РТІЦ в партнерстві з ТМО «Братерство» та БГФ ім. короля Юрія за підтримки Фонду «Східна Європа» і головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА з жовтня 2009 року – по квітень 2010 року.

Проект започатковує засади розвитку туризму для осіб з обмеженими можливостями в Івано-Франківській області. До сьогодні в області фактично не проводився моніторинг закладів проживання, культури та громадського харчування, доступності туристичних атракцій (пам’яток природи, історії, архітектури та культури) для цієї категорії туристів і інформація щодо доступності таких об’єктів абсолютно відсутня.

В зв’язку з цим в рамках проекту проводяться заходи зі здійснення оцінки туристично-привабливих закладів області на предмет наявності у них облаштувань відповідно до потреб осіб з обмеженими можливостями. Пілотні об’єкти, відібрані в рамках проекту, будуть облаштовані пандусами, обладнані кнопками виклику персоналу. Інформація про всі заклади буде розміщена на спеціалізованому Інтернет-ресурсі.

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования