Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Рада з туризму Карпатського регіону

Рада з туризму Карпатського регіону створена в серпні 2001 року Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською та Чернівецькою облдержадміністраціями за ініціативи Івано-Франківської обласної державної адміністрації. В 2003 році в Раду з туризму прийнято Тернопільську обласну державну адміністрацію.

Головною метою діяльності Ради з туризму Карпатського регіону є підтримка розвитку та маркетинг туристичної галузі регіону.

Основні напрямки діяльності Ради включають координацію зусиль областей з розвитку туристичної галузі, аналіз розвитку туризму та діяльності туристичних підприємств, проведення навчальних семінарів, конференцій, круглих столів; здійснення маркетингу туристичних ресурсів регіону, моніторинг діяльності туристичної індустрії в регіоні, координація діяльності туристичних підприємств з урядовими, недержавними, міжнародними, донорськими та туристичними організаціями.

За період діяльності за значної підтримки адміністрацій-засновників та туристичних організацій — членів Ради, були видані та видаються періодично надалі наступні матеріали:

  • туристичні путівники про регіон українською, російською, англійською, польською та німецькою мовами;

  • каталоги «Зима в Карпатах», «Літо в Карпатах», «Музеї Карпатського регіону», «Карпати об'єднують найкращих»

  • туристична карта регіону;

  • інформаційні брошури «Міста Карпатського регіону», «Туристичні дива Карпатського регіону», «Заклади проживання регіону», «Заклади харчування регіону»;

  • рекламні проспекти та листівки;

  • щоквартальний бюлетень «Туристичні Вісті»

  • щоквартальний журнал «Карпати. Туризм. Відпочинок».

Спільно із облдержадміністраціями та Державною туристичною адміністрацією України туристичні пропозиції краю були представлені на міжнародних виставках в Україні та закордоном (Москва, Берлін, Познань, Лондон, Ополе, Замощч, Київ, Донецьк, Львів, Чернівці, Ужгород), разом понад 30.

За сприяння облдержадміністрацій та підтримки Карпатського Фонду, Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю та Фонду Євразія Рада з туризму Карпатського регіону провела низку ознайомчо-рекламних турів в регіон для представників ЗМІ, польських туроператорів. Було організовано навчальні поїздки до Польщі з метою вивчення польського досвіду розвитку туристичної галузі та створення мережі центрів туристичної інформації.

В 2002 році Раду з туризму Карпатського регіону було нагороджено Гран-Прі Держтурадміністрації України в номінації «Вітчизняна туристична організація», а в грудні 2003 року — Дипломом Лауреату Міжнародного Рейтингу популярності «Золота Фортуна». В 2004 році у квітні стенд Ради з туризму Карпатського регіону отримав Кубок та диплом за найкраще представлення рекреаційно-туристичного потенціалу. на міжнародній виставці в м. Ополе.

В 2003 році у партнерстві із Івано-Франківською облдержадміністрацією, Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини та Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні за підтримки Фонду Євразія створено перший регіональний туристично-інформаційний центр в місті Івано-Франківськ, основною метою діяльності якого є підтримка розвитку туризму в регіон та надання повної інформації про регіон.

В 2004 році спільно з Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини проводиться роботу з створення мережі пілотних туристично-інформаціних центрів на Івано-Франківщини, розроблено принципи категоризації сільських садиб, що займаються сільським зеленим туризмом, і сертифіковано 51 садибу на Яремчанщині.

Правління Ради складається з представників органів державної влади — п'яти облдерж-адміністрацій; та приватного сектору — Асоціація готелів та туристичних підприємств Карпатського регіону.

Першим головою Правління Ради був Микола Васильович Шкрібляк, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З грудня 2002 року Головою Правління Ради є заступник голови Львівської облдержадміністрації — Богдан Михайлович Матолич, виконавчий директор — Наталія Петрівна Гасюк.

Діючими членами станом на 25 лютого 2005 року є понад 120 туристичних організацій, закладів проживання, харчування, освіти та культури, громадських організацій регіону.

Детальна інформація на сайті: www.tourism-carpathian.com.ua

Юридична адреса Ради з туризму Карпатського регіону:

вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ
e-mail: sm@tourism-carpathian.com.ua

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования