Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Сучасних міст прадавні підмурівки

Усі мандрівки регіоном починаються із обласних центрів — Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Ужгорода, Чернівців, які називають воротами у Карпати. Вони зачарують Вас красою історичних ансамблів і багатством історичних пам'яток, спокоєм та затишком середньовічних вуличок. По дорозі в Карпати неодмінно зупиніться хоч на день в будь-якому з обласних центрів і Вам захочеться повернутися сюди знову і знову, щоб осягнути шарм сивої давнини у поєднанні із сьогоденням.

Міська ратуша Івано-Франківськ (Станіславів, або Станіслав, до 1962 р.) — королівське вільне місто, що розкинулося в межиріччі Надвірнянської і Солотвинської Бистриць, у передгір'ї мальовничих Карпат, неподалік древнього Галича — столиці Галицько-Волинського князівства.

В 1662 р. місто отримало Магдебурзьке право. Воно було засновано на місці села Заболоття, як фортеця для захисту від набігів кримських татар та опорний пункт польських магнатів Потоцьких у Галицькій землі. Станіславів починався з Ринкової площі й ратуші, які збереглися донині, хоч і видозмінені. У його подальшій розбудові відбилися ідеї Ренесансу про «ідеальне місто», що втілені у плануванні передмістя, його вулиць, храмів і кам'яниць.

Оперний театр Львів — старовинне українське місто, одне з найбільших культурних, економічних та транспортних центрів України. Перша літописна згадка про нього датується 1256 р. Місто лежить в долині р. Полтва, притоки Бугу. Його заснував і назвав на честь свого сина Лева видатний державний діяч галицький король Данило Романович. У 1356 р. Львів отримав самоврядування згідно з нормами Магдебурзького права. Місту Лева завжди належала особлива роль в історії українського народу: воно було духовним центром українців, визначним осередком їх суспільно-політичного, економічного, культурно-освітнього життя. Водночас на різних етапах свого розвитку Львів став яскравою сторінкою в історії польського, єврейського, німецького, вірменського народів. Місто займає перше місце в Україні за кількістю історико-архітектурних пам'яток. Воно завжди вирізнялося своєю неповторною красою, унікальними пам'ятками, різноманіттям архітектурних стилів. Центральна частина Львова внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Набережна Тернополя Тернопіль — стародавнє галицьке містечко, яке називали «квітучою столицею Поділля», розташоване на р. Серет (ліва притока Дністра). Він привабливий для туристів пам'ятками історії культури.

Тернопіль розпочинає своє існування як фортеця, що мала боронити Поділля від нападів татар. Вперше згадується у 1540 році, як власність великого коронного гетьмана Яна Тарнавського. В центрі міста милує око старовинний храм оригінальної архітектури — церква Різдва Христового, або як її ще називають — Середня. Вона належить до найдавніших споруд Тернополя і знаходиться біля колишніх міських валів, неподалік Кам'янецької брами. У літопис міста яскраву сторінку вписали Іван Франко, Соломія Крушельницька, Лесь Курбас та інші.

Ужгород — одне із найдревніших міст України, яке відсвяткувало своє 1100-річчя. Існують різні версії щодо походження його назви, одна з яких — місто-город над рікою Уж. Надзвичайно привабливе і різноманітне архітектурне обличчя Ужгорода. І хоча замок, храми, адміністративні й житлові споруди належать різним епохам і архітектурним стилям, він завжди виступав неповторним ансамблем, який поєднав сиву давнину і сучасність.

Ужгород сьогодні — це не лише місто, яке має певний економічний, унікальний природно-ресурсний потенціал, але й край, що дав Україні чимало відомих учених, талановитих художників, письменників, майстрів сцени, знаних фахівців із найрізноманітніших галузей народного господарства.

Чернівецький університет Чернівці — старовинне місто розташоване в мальовничому передгір`ї Карпат, на березі річки Прут. Карпатською красунею, Країної букових лісів, «східною Швейцарією» називають Буковину. Своєрідна дерев'яна архітектура, мальовничі гірські ландшафти, тісне сплетіння різних культур — все це створює неповторний колорит прекрасного Буковинського краю.

Перша згадка про Чернівці датується 1408 р. Місто славне іменами багатьох своїх синів — Володимира Івасюка і Павла Целяна, Сидора Воробкевича і Хаїма Меламуда. У 1905 році у Чернівцях народився Нобелівський лауреат Ервін Чаргаф.

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования