Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Карпатський трамвай

Сьогодні в Карпатському регіоні є три діючи вузькоколійні залізниці: Бескидська, Вигодська та Осмолода-Дарів (частина Брошнівської системи).

Вузькоколійні залізниці в регіоні почали будувати за часів Австро-Угорщини (1890 р.) і використовували для перевозів вантажів. А після Першої Світової війни «вузькоколійку» почали використовувати як пасажирський транспорт, були побудовані перші станції.

У 80-х рр. сервісні станції Вигодської лісової залізниці знаходилися у Міндунку Солотвинському, Слободі та Міндунку Бескидському. Існував щоденний пасажирський рух від Вигоди до санаторіїв у Новому Мізуні. Навесні 1999 р. повінь припинила рух «трамваїв», але в серпні 2000 р. відновлено нормальний рух. На сьогоднішній день функціонує і набирає сили, як одна з перспективних туристичних атракцій.

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования
Купить виагру софт силденафил виагра софт купить.