Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Стандарти якості послуг сільських садиб

11 листопада 2004 року у м. Яремче відбулося вручення сертифікатів підтвердження якості та відповідних знаків "лайтбоксів" 51 власникам приватних садиб, що знаходяться на території Яремчанської міської ради.

Сертифікати видано в результаті проведеного аудиту послуг та умов сільських садиб на основі розробленого положення про категорії садиб. Положенням передбачено три категорії приватних будинків, що працюють у сфері сільського зеленого туризму, найнижча - перша, найвища - третя.

Крім сертифікатів, підписаних партнерами проекту, кожний господар отримав лайтбокс для розміщення ззовні на садибі. Цей знак містить логотип, який являє собою зображення вершини гори, гуцульської хатини, вікно якої стилізоване під квітку з чотирма пелюстками, та паркана біля хатини. Вершина гори символізує Українські Карпати, хатина - садиби сільських господарів у якості засобів розміщення, а пелюстки квітки - чотири пори року.

Захід відбувся у рамках виконання широкомасштабного дворічного проекту, що впроваджується з грудня 2002 року Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини спільно із Радою з туризму Карпатського регіону, ІФ ОО Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та Програмою економічного розвитку громад проекту "МБЕРІФ - Регіональна мережа" під назвою "Створення життєздатного інституційного середовища та механізмів для сталого розвитку сільських громад Яремче через розвиток туристичної індустрії".

Партнери проекту:

  • Івано-Франківська облдержадміністрація,
  • Яремчанська міська рада,
  • сільські ради с. Татарів, Микуличин, Яблуниця та селищна рада Ворохти.

Також в рамках проекту було розроблено стратегії розвитку громад, створено мережу Фондів розвитку громад, Інтернет-сторінку www.yaremche.if.ua. Вже до кінця 2004 року на базі Фондів буде створено мережу туристично-інформаційних центрів.

Одним з важливих завдань проекту є промоціювання туристичного потенціалу Яремчанщини через серію рекламно-інформаційних матеріалів та веб-портал.

Проект підтримано Карпатським Фондом, залучені ресурси від місцевого уряду та бізнесів на впровадження окремих заходів проекту.

Додаткова інформація:

  • Геннадій Русанов , співкоординатор проекту "МБЕРІФ - Регіональна мережа", тел. 0342 552022
  • Марія Ковалів , координатор Програми економічного розвитку громад проекту "МБЕРІФ - Регіональна мережа", заступник голови Асоціації економічного розвитку Івано-Франківщини, тел. 0342 552022

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования