Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Сільський зелений туризм

Село недаремно називають душею України. Побувавши в селі, Ви насолодитесь мальовничою природою і відчуєте її цілющу силу, познайомитесь із привітними та щирими людьми, пізнаєте народні традиції та звичаї. Ви також зможете спробувати себе в різних видах сільської праці й оцінити українську народну кухню. Село подарує Вам приємне дозвілля та незабутні враження.

Сільський зелений туризм — це відпочинок у будинку сільського господаря, а не у традиційних курортних закладах. Саме такому виду відпочинку свого часу надавали перевагу Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський, Михайло Коцюбинський, Василь Стефаник.

Більшість приватних господарів запропонують Вам зручні кімнати з усіма вигодам, їх адреси подано на інтернет-сторінках обласних державних адміністрацій, Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, її обласних осередків, а також в пропозиціях туристичних організацій регіону.

Міських жителів вабить можливість відпочити на лоні природи, в іншому культурному середовищі, пізнати довкілля. Ви матимете можливість скуштувати смачні домашні страви, традиційні для того чи іншого села, приготовлені із свіжих екологічно чистих продуктів. Вас зустрінуть, як найдорожчих гостей, створять теплу і затишну домашню атмосферу.

Відпочинок на селі можна урізноманітнити пішими, кінними та велосипедними прогулянками, збиранням грибів та ягід, участю у місцевих дійствах та святкуваннях. Ви зможете прогулятися вздовж берегів гірських річок із кришталевою водою, помилуватися довколишніми пейзажами, податися в чудовий карпатський ліс, що заколисує тишею та щедро наділяє дарами природи. Можна вирушити в подорож гірською місцевістю на зустріч з сонячними полонинами і зеленими полонинами Карпат.

Крім того, відпочинок у селі значно дешевший, ніж у готелях чи пансіонатах.

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования