Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

РАДІ З ТУРИЗМУ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ
6 СЕРПНЯ 2005 РОКУ
ВИПОВНИЛОСЯ 4 РОКИ!

Карпатський регіон охоплює територію чотирьох західних областей України, які пропонують цілорічний відпочинок в Карпатах — в містах і селах з різноманітною архітектурою, багатою історією і культурою. Тут ви можете здійснити піші та кінні прогулянки, піднятись на гірські вершини, спуститись на катамаранах, плотах чи каное бурхливими гірськими та рівнинними ріками; випробувати свої сили у підкоренні скель та вершин Карпат чи пізнати підземний світ унікальних печер регіону; покататися гірськолижними трасами; насолодитися захоплюючими дух пейзажами і відчути гостинність місцевих жителів. Регіон також славиться чистим цілющим повітрям, джерелами лікувальних мінеральних вод і курортами.

6 серпня 2001 року Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська і Чернівецька облдержадміністрації за підтримки Проекту TACIS EC об’єднали свої зусилля задля розвитку туристичної галузі, створивши Раду з туризму Карпатського регіону, головне завдання якої полягає в популяризації Карпатського регіону як туристичного, в просуванні і маркетингу туризму чотирьох областей. У 2003 році до роботи організації долучилася Тернопільська область. У серпні 2005 року Раді з туризму Карпатського регіону виповнюється 4 роки.

Початком своєї роботи ми завдячуємо першому голові Правління Ради — Миколі Васильовичу Шкрібляку , який трагічно загинув у березні 2002 року.

Організація на сьогодні об’єднує також понад 130 закладів туристичної інфраструктури, в т.ч. закладів освіти та культури, готелів та пансіонатів, туристичних, транспортних та страхових компаній.

Власне об’єднання ресурсів областей та окремих комерційних компаній регіону дозволило Раді за роки діяльності здійснити чимало заходів, метою яких було поширення позитивної інформації про туристичні особливості Карпатського краю, сприяння розвитку туристичної галузі регіону. Логотип регіону символізує цілорічний відпочинок у Карпатському краю.

Серед найбільших успіхів роботи організації — створення в 2003 році Регіонального туристично-інформаційного центру, послугами якого на сьогодні скористалося близько 5 тисяч відвідувачів; впровадження пілотної моделі категоризації приватних садиб. Видані численні буклети, листівки та інші фото/відеоматеріали, покликані продемонструвати неповторну самобутність Карпат, історію, культуру та туристичні особливості регіону.

Радою створений та постійно поновлюється інформаційний сайт www.tourism-carpathian.com.ua українською, польською та англійською мовами. Щодня його відвідують понад 100 гостей, з яких близько 40% — іноземні потенційні туристи з цілого світу.

Рада взяла участь в організації виставкових стендів регіону на міжнародних туристичних салонах як в Україні, так і за кордоном — разом понад 30. Крім того, ініціювала і виступила співорганізатором численних семінарів, темою яких були питання розвитку туристичної галузі регіону, в т.ч. сільського зеленого туризму, активних видів відпочинку в Карпатах та збереження його культури.

Робота організації, її членів та партнерів була відзначена численними нагородами та подяками, серед яких Гран-Прі Державної туристичної адміністрації України у номінації “Найкраща туристична організація,” Сертифікат — визнання Агентства з Міжнародного розвитку США у розбудові польсько-української співпраці, Кубок за перше місце у представленні регіону у міжнародній туристичній виставці в Ополе, та інші (разом — 15 дипломів).

У день свого народження Рада з туризму Карпатського регіону щиро дякує усім своїм партнерам за допомогу та постійну участь в роботі організації. Запрошуємо долучитися до роботи організації, сподіваємося надалі бути Вашим надійним провідником у заповідному куточку України та пропонуємо Вам забути повсякденні проблеми, звівши перед ними непорушну стіну Карпатських гір!

 

  нагору 


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования