Віртуальний тур по Івано-Франківську, зйомка 3D сферичних панорам та створення віртуальних турів , съемка 3D сферических панорам и создание виртуальных туров 360 панорама, віртуальна панорама, фото Івано-Франківськ,3D панорама, сферична панорама, фото 360, панорама, віртуальний івано-франківськ

  На головну  
   
Українською Англійською Польською
 
Рада з туризму
  списки членів Ради
  статут Ради
  заявка на членство
  переваги членства у Раді
Карпатський регіон
  міста регіону
  клімат
  гори, хребти
  скелі
  флора та фауна
Культура регіону
  етнографія
  звичаї та обряди
  дерев'яні церкви
  печери
  Центр Європи
  озера
  водоспади
  ріки
  замки
  Долина нарцисів
  обсерваторія Піп-Іван
  зимова інфраструктура
  карпатський трамвай
  пішохідний туризм
  водний туризм
  велотуризм
  кінний туризм
  зелений туризм
  мінеральні води

Запрошуємо власниць приватних садиб Рожнятівського району до участі в навчальному семінарі-тренінгу з питань сільського зеленого туризму

11 березня 2008 року в бібліотечному відділі Районного народного дому (площа Єдності) в селищі Рожнятів Івано-Франківської області буде проведено навчальний семінар-тренінг з питань сільського зеленого туризму.

В рамках програми семінару будуть обговорені питання, пов’язані із діяльністю у сфері сільського туризму, в т.ч. законодавство, оподаткування, питання протипожежної безпеки, діяльність органів місцевого самоврядування та влади, громадських організацій та профільних об’єднань для подальшого розвитку сільського зеленого туризму, співпраця із туристичними агентствами, якість послуг та обслуговування туристів.

На питання учасників відповідатимуть представники Івано-Франківської обласної організації Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Рожнятівської районної ради, податкової інспекції, пожежної служби району, туристичних організацій та туристично-інформаційних центрів.

Запрошуємо до участі в семінарі власниць приватних садиб Рожнятівського району, діючих чи бажаючих працювати у цій сфері. Участь у семінарі безкоштовна.

Зареєструватися для участі у семінарі можна за телефоном у Івано-Франківську – (0342) 502474 (РТІЦ),
e-mail: ng@tourism-carpathian.com.ua

 

Семінар проходитиме в рамках проекту «Сприяння економічному розвитку жіночих ініціатив в галузі сільського туризму Івано-Франківщини», який реалізується Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Українського жіночого фонду.

Партнери: Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, Івано-Франківська обласна організація Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Рожнятівська районна рада.

 

[назад]


   
 

• Агентство регіонального розвитку "АРЕС", Сувалки

• Польська Туристична Організація

• Підляська Туристична Організація

• Сувальський туристичний портал

• Сувальська Агро-Туристична Палата

 
     
     
     
   
     
   
     
  Станіслав: віртуальний Івано-Франківськ  
 

 

Цей портал створено за підтримки Польсько-Американсько-Української Ініціативи про Співпрацю (ПАУСІ) , яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) відповідно до Договору про співпрацю № 121-A-00-00-00822-00.

Погляди, викладені у цьому порталі авторами, є думками його авторів і не обов'язково співпадають з позиціями АМР США, Freedom House чи ПАУСІ.

 
Яндекс цитирования